Športové súťaže

Minibasketbalová liga

Dnes sa naše talentované dievčatá z prvého stupňa zúčastnili minibasketbalovej ligy v Angels aréne. Od začiatku školského roka si 1x mesačne zmerali sily v basketbale s rôznymi školami na východnom a strednom Slovensku. Dokonca sme na jedno kolo vycestovali do Lučenca. Cieľom projektu je u dievčat vzbudiť záujem o pohyb, dať si svoj prvý kôš a v neposlednom rade ukázať deťom ako najlepšie využiť svoj voľný čas. Prvýkrát sme do minibasketbalovej ligy zapojili aj prváčky, ktoré sa na ihrisko doslova hlásili. Za tento školský rok sme odohrali spolu 30 zápasov. Dnes si dievčatá okrem zážitku z  hry odniesli aj medailu a pamätný list, ktoré preberali z rúk našich najlepších basketbalistiek na Slovensku. Zuzky Žirkovej a Barči Bálintovej!  Už teraz sa tešíme na ďalšiu minibasketbalovú sezónu.

Športové súťaže / minibasketbalová liga

Zoznam súťaží