Športové súťaže

FUTBAL krajské kolo

V piatok 22.5.2015, upršaný a sychravý deň, vstávanie o 5.00 ráno a dlhá cesta vláčikom do Trebišova. Takto by som charakterizovala začiatok dňa, po ktorom prišiel veľký úspech našich šikovných dievčat. V Trebišove sa konalo KRAJSKÉ KOLO vo futbale dievčat. PODARILO SA NÁM ZÍSKAŤ PERFEKTNÉ, NESKUTOČNÉ A OBDIVUHODNÉ 2. MIESTO! Dievčatá bojovali proti futbalovým školám a svojou šikovnosťou, kondíciou a hernou inteligenciou dokázali poraziť súperov. Krajského kola sa zúčastnilo 7 družstiev. Ako už býva zvykom našou najlepšou hráčkou a strelkyňou bola Sárka Sekelová, ktorá predvádzala krásne futbalové kúsky. Dievčatá ĎAKUJEME !!

NAŠE HVIEZDIČKY: Linda Némethová, Sárka Sekelová, Mimka Mihelyová, Nicole Martonová, Kamila Kelbelová, Lenka Jančová, Dominika Gomonaiová

Športové súťaže / Futbal krajské kolo

Zoznam súťaží