Športové súťaže

FUTBAL obvodné kolo

Skvelé, úžasné a krásne herné divadlo dnes 14.5.2015 predviedli naše žiačky, ktoré sa zúčastnili obvodného kola vo futbale. POSTÚPILI do krajského kola. Vyhrali prvé miesto. Hrali perfektne kolektívne, navzájom sa dopĺňali a dokázali ubehať súperov. Vyzdvihnúť treba Sárku Sekelovú, ktorá bola najlepšou strelkyňou obvodného kola a dostávala všetkých zúčastnených do úžasu. Naša brankárka Mimka Mihelyoá ukázala svoju hernú inteligenciu a bola oporou dievčat. Verča Briškárová, Karin Beňáková, Linda Némethová a samozrejme Sárka Sekelová boli oporou našej školy.

Dievčatá:

Sárka Sekelová, Veronika Briškárová, Miriam Mihelyová, Karin Beňaková, Linda Némethová, Kamila Kelbelová, Nicole Martónová, Lenka Jančová, Lucia Kupčová, Dominika Gomonaiová.

Športové súťaže / FUTBAL obvodné kolo

Zoznam súťaží