Školský klub detí

Halloween párty

Čarodejnícka (halloweenska)  párty

Halloween je sviatok plný čarodejníc, duchov a iných príšer. Týždeň pred týmto sviatkom nám p. vychovávateľka navrhla, či by sme si pri tejto príležitosti  nepripravili párty. Samozrejme sme súhlasili, no nebolo to také ľahké. Na príprave sme pracovali v skupinách, pričom každá mala splniť náročnú úlohu ako napr. pripraviť strašidelné jedlá, vyrobiť kúzelnícke pomôcky a zaklínadlá, namiešať čarodejné nápoje a samozrejme pripraviť si strašidelnú masku. Nastal deň, kedy sa z nás stali príšerky, dokonca aj p. vychovávateľka zmenila svoje oblečenie. Keď sa zrazu objavila vo dverách s metlou v ruke, bojazlivo sme na ňu pozerali a vôbec sme ju nespoznali.  Skvelá zábava sa mohla začať. Súťaže, ktoré nám ježibaba (p. vychovávateľka) pripravila, boli zábavné. Po nich sme sa s chuťou pustili do strašidelných  jedál, ktoré nám pomohli pripraviť naše zlaté maminky, za čo im patrí veľká vďaka.Ísť domov  sa nám veru nechcelo. Ešte dlho budeme spomínať na HALLOWEENSKE STRAŠENIE.

Spracovala: vychovávateľka Jana Ivaničová

ŠKD / Halloween párty

záleží Vám, aby Vaše dieťa využívalo svoj voľný čas po vyučovaní efektívne a najmä bezpečne?

Sme tu pre Vás !!!

V našom školskom zariadení deti pod odborným dozorom relaxujú po vyučovaní, rozvíjajú si svoje záujmové zručnosti a talent. Máme k dispozícii školský dvor na aktívny pobyt vonku, relaxačnú miestnosť, niekedy aj telocvičňu.

V každom oddelení majú deti na oddych rôzne spoločenské a stolové hry, hračky, stavebnice, ktoré rozvíjajú ich zručnosti.

Pripravujú sa aj na vyučovanie, a to hlavne precvičovaním učiva a písaním domácich úloh. Využívajú s k tomu rôzne didaktické hry, doplňovačky, tajničky, kvízy, zmyslové hry a hlavolamy.

Mgr. Eva Bertovičová, vedúca
skd.zsdrabova@gmail.com