Halloween párty

Čarodejnícka (halloweenska)  párty

Halloween je sviatok plný čarodejníc, duchov a iných príšer. Týždeň pred týmto sviatkom nám p. vychovávateľka navrhla, či by sme si pri tejto príležitosti  nepripravili párty. Samozrejme sme súhlasili, no nebolo to také ľahké. Na príprave sme pracovali v skupinách, pričom každá mala splniť náročnú úlohu ako napr. pripraviť strašidelné jedlá, vyrobiť kúzelnícke pomôcky a zaklínadlá, namiešať čarodejné nápoje a samozrejme pripraviť si strašidelnú masku. Nastal deň, kedy sa z nás stali príšerky, dokonca aj p. vychovávateľka zmenila svoje oblečenie. Keď sa zrazu objavila vo dverách s metlou v ruke, bojazlivo sme na ňu pozerali a vôbec sme ju nespoznali.  Skvelá zábava sa mohla začať. Súťaže, ktoré nám ježibaba (p. vychovávateľka) pripravila, boli zábavné. Po nich sme sa s chuťou pustili do strašidelných  jedál, ktoré nám pomohli pripraviť naše zlaté maminky, za čo im patrí veľká vďaka.Ísť domov  sa nám veru nechcelo. Ešte dlho budeme spomínať na HALLOWEENSKE STRAŠENIE.

Spracovala: vychovávateľka Jana Ivaničová

ŠKD / Halloween párty