Halloweenske vyučovanie

V stredu, 27.10., sa dvere Drabky otvorili všetkým strašidlám. Kto sa nebál, tancoval, kto netancoval, strašil alebo súťažil. Okrem sprievodných aktivít sa i súťažilo, hneď v niekoľkých kategóriách. Prvú kategóriu, najviac zapojených žiakov v rámci triedy, a teda prvé miesto si odniesla na prvom stupni III.B, na druhom stupni V.B. Rozhodnúť o najhrôzostrašnejšej maske bolo náročnejšie, nakoniec sa porota rozhodla takto:

1. miesto Katka z III.C a  Vikina z V.B

2. miesto Noel zo IV.B,

3. miesto Izabela zo IV.C

Na druhom stupni sa 86 žiakov potrápilo pravým Hallowenským kvízom, ktorý nebol vôbec jednoduchý. Najúspešnejšími riešiteľmi sa stali: Marek z VIII.A, Rasťo z VIII.B, Alex z IX.A. Medzi odmenenými sa v rámci žrebovania ocitli aj Janka zo VII.B, Lukáš zo VI.A, Adam B. z V.C, Lukáš zo VI.B. Správne riešenie Halloweenského kvízu nájdete v najbližšom vydaní časopisu Lampáš.

Všetkým pomocníkom (Eliška, Naty, Saša, Lea, Betka, Janka, Zara) strašidlám, tanečníkom, maskám, zapojeným učiteľom ďakujeme! A všetko, čo sa dialo si môžete prezrieť v našej galérii.