Na úrade KVP

28. mája sme na pozvanie pána starostu navštívili miestny úrad KVP. Decká so 6.A sa už nevedeli dočkať, a tak sme pred obedom vyrazili. Po srdečnom privítaní sme sa usadili opäť za lavice. No nie školské, ale poslanecké. Poslanci z nášho sídliska sa predstavili a porozprávali nám o svojej práci. Mali sme aj  možnosť zahlasovať cez skutočné zariadenie a schválili sme (okrem iného) aj trojmesačné prázdniny či prospechové štipendium. Hlasovanie nás bavilo tak veľmi, že sme si ho museli zopakovať hneď niekoľko krát. Potom nás čakal vedomostný qvíz. V konkurencii so žiakmi z iných škol sme neváhali a vyhrali 1. miesto, za ktoré sme získali balíčky plné sladkostí :) Popozerali sme si budovu miestneho úradu, porozprávali sa so zamestnancami a šťastne sa vrátili späť do školy.
PS: áno, stihli sme aj selfie :)

Novinky & fotogaléria / Na miestnom úrade KVP