Vianočná burza

Naša Vianočná burza by už mohla byť šiestačkou, keďže 15. decembra oslávila svoje dvanáste narodeniny. A oslava to bola super. Vlastne začala o 6:00 ráno, keď do školy vbehla p. uč. Nováková a začala variť vianočný punč. Po nej došli nenahraditeľní pomocníci zo VI.A, aby pripravili vianočné stoly a potom sa na prízemí našej školy striedali obdivujúci i kupujúci nadšenci. Toľko krásnych darčekov, ktoré vyrobili šikovné ruky našich žiakov, ich mamičiek i oteckov, učiteliek, či vychovávateliek, na žiadnej inej oslave nenájdete. Vianočný punč chutil všetkým a za dve hodiny z neho nezostalo nič. Tohtoročným predavačom, Emke, Nelly, Esterke, Sofii, Mirke, Dávidovi K., Dávidovi B., Dominikovi a Alyshi zo VI.A, Vaneske a Natálii zo IV.B a Aničke, Alžbetke, Tamarke, Dominike V., Lenke, Maťovi a Samovi z VIII.A, patrí veľká vďaka a šiestakom zvlášť za to, že keď Vianočná burza o 16:00 skončila, všetko krásne upratali. A teraz sa môžeme tešiť na Vianoce. Nech sú krásne pre všetkých.

Novinky & fotogaléria / Vianočná burza