Čaviarnička

Dátum 27. november 2015 sa zapíše do histórie ako deň, kedy sa na našej škole prvý krát otvorila čaviarnička Drabka. Po mesiaci diskutovania, príprav a hľadania najlepších možností, sme v tento piatok otvorili brány čaviarničky. Naše očakávania boli zmiešané a len málokto mohol tušiť, ako to dopadne. My, žiaci školského parlamentu, sme ale verili, že budeme úspešní. A podarilo sa!

Presne o 8:45 sme sa vydali na dobrodružstvo, ktoré nám zamestnalo ruky a našim (spolu)žiakom chuťové poháriky :) Pod vedením pána učiteľa Gálla, sa náš tím postaral o to, aby ste celý deň mali čo piť a popritom si aj osladili život výbornými koláčikmi od našich mamičiek. Chceme sa vám preto všetkým poďakovať:

V prvom rade je to pani riaditeľka, ktorá našu myšlienku s nadšením prijala a pomohla nám so všetkým, čo sme potrebovali. Ďakujeme aj rodičovskému združeniu za sponzorské dary a obrovské rady. Ďakujeme mamkám - pani Briškárovej, Kundrátovej, Béerovej, Mikitovej, Grbičovej a Gomonaiovej za úžasné koláčiky. Obrovské ďakujeme patrí aj pani vychovávateľke Renátke Zambovej za všetstrannú pomoc a podporu. Ďakujeme všetkým učiteľom a vám, korí ste prispeli hrnčekom či čajíkom. No a samozrejme ďakujeme Linde Némethovej, Veronike Briškárovej, Lei Grbičovej a Katke Janoškovej, ktoré sa starali a bezproblémový chod čaviarničky.

Dúfame, že sa vám náš projek páči, a že ho budete podporovať aj naďalej :) Nezabúdajte, že stále zbierame staré šálky, hrnčeky či tanieriky. Ak by ste chceli napiecť nejaký koláčik tiež, nebudeme samozrejme proti :)

Uvidíme sa vždy v posledný piatok v mesiaci.

Všetky zarobené peniažky, vždy odovzdáme rodičovskému združeniu, aby sme pre vás spolu s nimi mohli pripraviť ďalšie skvelé akcie na našej škole.

Tešíme sa na vás pri ďalšej čaviarničke v januári 2016 :)

Žiaci parlament ZŠ Drábova 3

Novinky & fotogaléria / Čaviarnička