Deň mlieka

18.mája sa pod záštitou primátora mesta konal III.ročník Dňa mlieka. Našu školu reprezentovala štvorica ôsmakov -  Anka Plšková, Erika Vargová, KikoZsigó a Stano Lenárt pod vedením p.uč.Novákovej. A toto sme sa na súťaži dozvedeli:

• Anka a Erika dokážu „navariť“ chutné dobroty z masla, syra a šľahačky –doma to skúšajte, len keď nemáte problémy s trávením
  • Kiko a Stano musia ešte troška trénovať kŕmenie jogurtom so zaviazanými očami – toto skúšajte, len keď má u vás doma kto upratovať
  • o mlieku vieme takmer všetko
  • fantastické nápady pani učiteľky triednej sa oplatí realizovať

Prečo? Lebo súčasťou súťaže bola aj 3D socha z obalov od mliečnych výrobkov. Trojtýždňová námaha sa vyplatila a naše “Čakanie na dokonalú lásku“ bolo hlavným favoritom súťaže od samého začiatku. Čo dodať na záver? Vyhrali sme. Ďakujeme všetkým, ktorí každý deň pili mlieko a zásobovali nás obalmi. Aj oni majú zásluhu na našom úspechu.

A potom.... potom na nás čakala už len hostina z úžasných jedál, ktorých základom bolo čo iné ako mlieko.

Novinky & fotogaléria / Deň mlieka