International Food Day

V utorok 17. mája 2016 sa na našej partnerskej škole QSI Košice uskutočnil Internation Food Day. Pre tých, ktorým sa to nechce prekladať, to urobíme my - Medzinárodný deň jedla. Na pozvanie pána riaditeľa Scotta Roleyho sa tohto dňa zúčastnila aj naša pani riaditeľka Kmiťová, ktorú sprevádzali naše šarmantné slečny zo žiackeho parlamentu. Podpredsedníčka Linda a Lea z VIII.A a šiestačky Tami, Gomi, Zuzka a Viki. Pán riaditeľ nás srdečne privítal a po prehodení zopár viet nás pozval ochutnať úžasné jedlá, ktoré pripravili mamičky z QSI. Mohli sme ochutnať mexické, írske, hawaiské, anglické, americké, japonské, či africké jedlá. Nechýbal kus-kus, brownie, sladké hawaiské mäsko, americké chicken nuggets či slovenské halušky a pirohy. Po takomto skvelom obede a príjemnom strávenom čase sme sa spoločne zhodli, že nám ani nevadí, že slovenskí hokejisti nakoniec cez američanov nepostúpili :)

Novinky & fotogaléria / International Food Day