Návšteva

So žiakmi si robil selfie a žartoval o strojčeku na zuby, na pretras však prišli aj vážnejšie témy.

Utorkové popoludnie 16.10.patrilo učiteľom a žiakom. V primaciálnom paláci v Bratislave ich prijal prezident Andrej Kiska, aby prostredníctvom nich poďakoval všetkým učiteľom a pedagógom, ktorí to v neľahkej situácii nášho školstva zvládajú. A to dokonca tak, že sa z nich stávajú najobľúbenejší učitelia na Slovensku. Medzi nimi nechýbali ani naša žiačka Tamara Kollárová z 9.A, ktorá doprevádzala pána učiteľa Gálla - Zlatého Amosa 2018 :) Stretnutie to bolo veľmi príjemné, čo dakuzújú aj fotografie.

„Som rád, že som privítal tých, ktorých majú žiaci najradšej a mali ste takú peknú prosbu, aby som vám fandil aj naďalej. Neviem síce, čo budem robiť a kde budem, ale fandiť vám budem. Ako prezident stále hovorím, že aké bude školstvo, taká bude budúcnosť našej krajiny. Školstvo, to je hlavne učiteľ,” uviedol pán prezident Andrej Kiska.

Novinky & fotogaléria / Návšteva