Anglické divadlo

Do you speak English?

10.decembra sa žiaci 3-.9.ročníka rozhodli zabávať a vzdelávať naraz. Pýtate sa ako je to možné? Divadelné centrum v Martine nás tak, ako každoročne, pozvalo na predstavenia, v ktorom sa spája anglický jazyk so slovenčinou.

Pre menších si pripravili jednu z najznámejších klasických rozprávok pre deti o troch roztomilých prasiatkach. Avšak ako v každej rozprávke musí byť niekto, kto sa snaží zničiť všetko, čo mu príde do cesty. V tomto prípade išlo o vlka, ktorý žil dlhé roky so svojej zašlej slávy z iných rozprávok a jeho milá susedka líška sa ho snažila dostať z tejto depresie. Podarilo sa jej to? Veď opýtajte sa našich žiakov!

Žiakov druhého stupňa na druhej strane prinútili zamyslieť sa nad vlastnou budúcnosťou a nie je dôležité len snívať, ale vstať a ísť za svojím snom. Urobiť maximum a nečakať, že nám niečo spadne z neba zadarmo.

Už je len otázne, čo všetko si žiaci z týchto predstavení zobrali. My dúfame, že to bolo viac ako len frázy a slovná zásoba. :)